Recenze Kimberly - Clark

Přidáno: 26. června 2019

• Příjemné pohodlné
  • A zadne

za me super mohu jen doporučit, nečekala jsem ze budou tak fajn, kamarádka co je testovala taky, tak si na nic nestěžovala stejně jako ja, jsou pohodlné, příjemné, kvalitní materiál, nikde nic neskrtilo, baleni je taky hezké, shrnuto podtrzeno, budu kupovat jen tyhle

Přidáno: 26. června 2019

• příjemný povrch
  • žádná negativa

Vložky Kotex jsou pro mě novinkou, nezaznamenala jsem ani žádnou reklamu, nenapadlo by mě je v obchodě hledat - znám od této značky jen tampóny. Vložky Kotex podle mého patří k těm kvalitnějším, splňují co slibují, mají příjemný povrch a dobrou absorpci.

• Balení
  • Žádné -

Vložky Kotex jsou opravdu skvělé. Mají jednoduchý a nepřeplácaný design obalu. Velikost balení mi vyhovuje a cena okolo 50Kč za 16 kusů vložek je super. Každá vložka v balení je ještě jednotlivě zabalena. Vložky kotex velikost normal jsou akorát, používala jsem i na noc a vše v pořádku. Povrch je příjemný, lepítka fungují dobře a vložky pěkně drží. Celkově bych tedy hodnotila jako nejlepší, rozhodně budu používat i nadále.

• pohodlné
  • svěží pocit
  • drží na místě

Vložky jsem teď delší dobu nepoužívala, a o to milejší bylo mé překvapení když jsem zjistila, že tyto od Kotexu jsou vlastně pohodlnější než jsem čekala. Docela držely na místě a tekutinu sály asi tak, jak sem zvyklá, takže za mě super! Annie jednoznačně doporučuje! <3

• relativně kvalitní
  • nezaujaly mne

Tak na Kotex jsem byla velmi zvědavá, protože běžně vložky nepoužívám. Bohužel si mě úplně nezískaly - přestože jsem naposledy zkoušela jinou značku, ani tyto mi nepřišly pohodlnější než tampony. Ovšem nezavrhuji je, je to čistě o preferencích. Myslím si tedy, že je to takový průměr a za těch pár korun si je může zkusit každý :)

Zakoupeno v Testuj.to

• překvapení v dobrém slova smyslu
  • jen trošku mění tvar

Překvapilo mě, že opravdu neprotečou a jsou přitom jak z přírodních matriálů. Opravdu jsou spolehlivé a příjemné. Určitě je dám vyzkoušet i dceři, která nemá ještě moc zkušeností. Příště si koupím i variantu na noc. Jsou srovnatelné se značkou kterou používám.

• super pohodlné
  • drží na místě
  • přeci jen nejsou tak komfortní, jako má stávající značka, ale mají k tomu slušně nakročeno ;)

Celkově jsem s výrobkem spokojená, splnil má očekávání. Vložky mají poměrně dobrou schopnost absorpce, přičemž poskytují dobrý pocit a pohodlí. Myslím si, že stojí za vyzkoušení, ale samozřejmě je nelze automaticky doporučit všem, protože toto je dle mého názoru velice individuální.

• Jemný povrch
  • nič

Testovala som dámske hygienické vložky kotex ultra duo pack 2x8ks. Vložky sú oproti tiež velmi známemu inému výrobcovi tenšie. Povrch je jemný a velmi príjemný. Savosť je dosť dobrá. Majú krídielka,spodná časť vložky má dosť široký lepiac pruh.Každá vložka je samostatne zabalená.

• obal
  • tvar vložky
  • poddajnost vložky
  • nekrčivost vložky
  • příznivá cena
  • velikost balení ( a to nehodnotím skrze testování, ale obecně raději si koupím větší balení a mám na více period vystaráno)

S vložkami jsem byla velmi spokojena, nijak se nekrčily (což se mi stává u většiny vložek :( a to je fakt nepříjemnost...Často u vložek pociťuju pocit jako by vložka protekla (pocit mokra) to se mi po dobu testování nestalo ani jednou, ale ani bych neřekla že pocituju okamžitý pocit sucha jako deklaruje obal :) Nicméně co se pocitu sucha/mokra týče hodnotím kladně a shrnula bych to jako příjemný pocit...

• snadné zavádění

S tampony jsem byla velice spokojená. Snadno se zavádí. Mají praktický obal a jsou vyrobené z velmi příjemného materiálu. Jsem ráda, že jsem měla možnost tyto tampony testovat. Určitě je doporučím dál a zvážím i sama jejich koupi. Těším se na další produkty k testování.

• Příjemne se nosí
  • Ničím nevoní
  • Doporučuji je všem!
  • Vystacila jsem si s nimi i při docela silné menstruaci
  • Není nic, co by se mi nelíbilo

Báječné se nosí, dodávají vám takový pocit, ze o nich během jejich noseni opravdu skoro ani nevíte. Hlavní přednosti je i papírový obal, ve kterém jsou vlozky jednotlivě zabaleny. Nikterak ani nevoní po parfému, což je uplne super. Určitě je všem doporučuji.

• Bez přítomnosti parfému
  • Papírový obal

Velice mile mě překvapil papírový obal každé vlozky. Jsou velmi příjemne, velkým plusem je nepřítomnost parfemace. Odted vím, ze po nich sahnu, až budu kupovat další. Velmi dobře se vyndavaji z obalu, prostřední papírek, který je prilepen na kridelkach, je tak pevný, ze se při oddelani neroztrhne.

• Prodysnost
  • Povrch
  • Komfort
  • Trosku tlustsi

Vlozky me prijemne prekvapily. Jsou jemne,zaroven dobre saji,proti jinym znackam jsou trosku tlustsi,ale na komfort to nema vliv. Jsou prodysne, i pri noseni cely den muze pokožka volne dychat, nezanechavaji zadny zapach. Urcite je vrele doporucuji vsem.

• v pořádku
  • nic závažného

Celkový vzhled balení vložek hodnotím pozitivně. Délka vložek je optimální. Na noc však vložka neobstojí, je potřeba minimálně dvou kusů, jelikož se jedná o denní vložku je velice dostačující. Pozitivně hodnotím lepivost ke spodnímu prádlu stejně tak i tvar vložky a samotných křidélek. Vložky jsou z příjemného materiálu, nijak nedráždí pokožku. Při delším užívání se obsah vložky nedrolí a zůstává v jednom kuse. Vložky jsou dobře savé a na počet uvedených kapek savosti i velice tenké. Určitě bych je doporučila kamarádkám a sama si je pořídím.

• absorbce
  • jemnost

Vložky od značky Kotex mě opravdu mile překvapily. Jak svojí skvělou absorbcí tak i svojí hebkostí. Jsem s nimi naprosto spokojená a předčily moje očekávání. Věřím,že i nadále je budu používat se svými nejoblíbenějšími vložkami. Děkuji za možnost testování.

• savost
  • hebkost

V první řadě chci poděkovat za možnost testování. Značka Kotex nepatřila mezi moje oblíbené,ale po vyzkoušení těchto vložek své rozhodnutí přehodnotím. Vložky velmi dobře plní svůj účel a hodně dobře sají. Jsou velmi příjemné a to na vložkách opravdu oceňuji.

• sají
  • obal

Jsem opravdu moc ráda, že díky kamarádce jsem mohla testovat tyto vložky. Od Kotex používám tampony a byla jsem s nimi vždy moc spokojená a to teď platí i o vložkách. Mají velmi dobrou savost a jsou pohodlné (nikde neškrábou) :) Konečně jsou naše dny trochu příjemnější.

• dobrá savost

Nikdy předtím jsem od značky Kotex nepožívala žádné výrobky. Byla jsem moc ráda, že jsem mohla vložky vyzkoušet a byla jsem velmi mile překvapena. Vložky mi seděly a vyhovovaly. Mají dobrou savost a splňují svůj účel jak mají. Určitě do budoucna se po vložkách poohlédnu v obchodě.

• p
  • n

:):) : byla jsem velice spokojená. výrobek přesně splňuje to co slibuje. myslím, že když porovnám cenu a službu, je vše adekvátní. pro mě velká spokojenost!!!
navíc se mě líbí i balení. vtipný a i hezky udělaný obal prodává!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :)

• materiál
  • tlouštka
  • tvar

Moc se mi líbí ten obal, že není plastový, ale alespoň trochu eko. Jinak celkově mi moc nevyhovují, jsou moc tlusté a nepříjemné. Testovaly jsme společně se spolubydlící a ta má také stejný názor. Alwayskám se asi bohužel nevyrovná... shrnuto: nepříjemné.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]