Recenze Kimberly - Clark

• Měkké
  • Výborná savost

Jsem ráda, že jsem díky testování měla možnost poznat kvalitu těchto bvlozek. Jsem velmi spokojená a rozhodně si je opět koupím. Vložky perfektně sedí a opravdu při nich mám větší pocit sucha než u jiných doteď používaných. Mají dobrou savost a také dostatečně pečují o mou pokožku. Netlačí a jsou příjemně měkké.

• save jadro
  • jemny provrch
  • design obalu

Diky ZENAmsro za moznost testovani kotex ultra. Jsou pekne slabe, suprove saji, neshrnuji se. Lepitka opravdu lepi. Je to proste idealni volba pro nase dny. Kombinuji s Kotex tampons a jsem naprosto spokojena. Libi se mi i kvetinovy design obalu, ktery tedy neni naprosto dulezity, ale potesi:)

• Obal
  • Hebké

Nové vložky Kotex normal vřele doporučuji! Vložky jsou velice příjemné na dotek i k pokožce . Perfektně sají a nikdy nic neproteče.Jsou dobře tvarované a pohodlné. Zaručují pocit sucha. Oceňuji i obal , který mi připadá šetrnější k životnímu prostředí.

• Standarni vlozky
  • Moznost zaspineni

Všeobecně v dnešní době ženy preferují spíše tampony. Protože je to zkratka mnohem praktičtějí a pohodlnější. Samozřejmě k těmto ženám také patřím. Přes to všechno jsem vložky vyzkošela. Řekla bych, e je to standartem mezi vložkami zkrátka neurazí ani nepřekvapí

• Savost
  • Uzke provedeni

Vlozky jsou super

• pohodlnost
  • balení
  • savost

Ultralehké menstruační vložky Kotex mají snadnou přilnavost a rychlou absorci.Poskytují jistotu a absolutní komformt to dokonce i při silné menstruaci a během noci. Mají originální nenápadné balení. Určitě tyto vložky zajistí během periody bezpečnost a pohodlí. Jsou vhodé také i při sprotu.

• materiál
  • velikost

Vložky kotex normál jsou velmi pohodlne. Mají příjemný materiál. Jsou velmi savé. Balení po kusech je praktické na cestování. Jsou vhodné i na používání přes noc. Líbí se mi i jejich tvar. Velké plus mají za to, že mají křidélka, která jsou pro mne nepostradatelná

HUGGIES Pants Jumbo 5 12-17 kg 34 ks

HUGGIES Pants Jumbo 5 12-17 kg 34 ks

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Pilulka.cz

..jedny z mála plen/kalhotek, co vnouček přes noc nepromočí ;)

• Materiál je velice příjemný
  • Savost
  • Nic nelze vytknout

Vložky kotex jsou z velice příjemného měkkého materiálu, perfektně sají. Je úžasné že jsou současně i ekologické. Mají hezký obal!! Při nošení jsou příjemné a máte pocit, že ani vložku nemáte. Určitě můžu jen doporučit a zahrnu je do svých oblíbených značek!

• Propracovanost
  • Moc obalu

Dekuji za moznost testovani vlozek kotex. Cely zivot hledam vlozky, ktere by mi vyhovovaly anizbych se bala proteceni. Kazdopadne, jsem rada, ze uz jsem je nasla. Tyto vlozky jsou vazne bezvadne. Prekvapilo mne, ze dobre saji, jsou pohodlne a hebke..

• design

Dámské vložky Kotex jsou z příjemného materiálu. Křidélka a boční části zabraňují posunu a protečení. Zajímavé jsou také obrázky, které působí decentně, ale obzvláštní. Dámské vložky Kotex jsou dostatečně savé pro běžnou potřebu. Cítíte se pohodlně během dne.

• velmi

Dámské vložky Kotex jsou příjemné na pokožce, nedeformují se při používání, lepící část dobře drží a tím i dobře drží tvar. Jsem spokojená i s designem, mají dobrou savost, tekutina je tam kde má být. Doporučila bych je svým kamarádkám i kolegyním v práci.

• Save
  • Pohodlne

Velmi dekuji za moznost testovat tyto bajecne vlozky. Vzdy kupuji levnejsi druhy, nechci kupovar zbytecne drahe, kdyz nevim, jestli ty penize za to stoji, ale u techto vlozek ty penizr rada investuji. Jsou pohodlne, vytvarovane a save. Urcite koupim znovu.

• Dobře sají
  • Jsou příjemné
  • Jsou pohodlné
  • Příliš obalů na jednu vložku

Vložky nemám ráda, nosím je pouze příležitostně. Nicméně jsem ráda, že jsem měla příležitost vyzkoušet zrovna tyto. Dobře sají, jsou pohodlné a příjemné na dotyk, ale cítíte že ji máte. Určitě jsou lepší než všechny ostatní, ale osobně zůstanu u tamponu.. Ale pokud budu potřebovat vložku, rozhodně sahnu po těchto.

• savé
  • jemné
  • perfektně sedí

Vložky Kotex jsou naprosto perfektní. Velmi jsem ocenila jejich jemnost a vysokou savost, což je v mých dnech dost důležité. Každá žena se chce cítit příjemně každý den. Také si myslím, že je dobře zvolené balení, které je dostačující a praktické. Také jsem ráda, že drží bez problémů na místě a nemusím se bát protečení čí ušpinění svého prádla ;)

• Délka, příjemný povrch
  • Velikost "křidélek"

Vložky Kotex normal mě mile překvapily. Délka vložek je tak akorát. Pevně drží a "nekloužou". Povrch je příjemný. Při delším nošení nedojde k porušení a stejně tak nedochází k nepříjemnému zápachu.
Nejsem častý uživatel vložek ale tento produkt určitě využiji i v budounubudounu.

• příjemný pocit sucha
  • bez zápachu
  • tenké
  • .

Tento měsíc jsem testovala menstruační vložky Kotex ULTRA. Příjemné, savé, drží na svém místě.
Cítila jsem se fajn, bez zápachu, bez pocitu vlhka.
Super pro každou ženu, jsou heboučké a neviditelné.
Praktické balení a křidélka jsou další velké plus.
A navíc se vyrábějí v ČR ;)

• Jednotlivě balené vložky
  • Tloušťka

Vložky používám hlavně v noci a přes den spíše dle situace. Při sportovních aktivitách volím raději tampony, které jsou z mého pohledu pohodlnější. Tyto vložky jsou na můj vkus tlusté, přičemž při použití jiné značky tenčí vložky plní stejnou funkci. Výhodou je jednotlivé balení vložek. Lepicí část drží dobře, neodlepují se.

• balení
  • hebkost
  • savost
  • velikost

Vyzkoušela jsem menstruační vložky od značky Kotex a byla jsem příjemně překvapená.
Super je balení jednotlivých vložek. Mám vždy aspoň jednu schovanou v kabelce, kdyby náhodou.
Opravdu jsou na dotek jemné a hebké - nejsou tak "plastové" jako jiné vložky.
Velikostně by mohly být o maličko delší.
S čistým svědomím všem ženám doporučuji.

• Savost, jemnost

Pohodlné dámské menstruační vložky značky kotex. Žena se s nimi cítí opravdu jako v bavlnce. Jsou jemně na dotek, jejich povrch skvělé odvádí tekutinu do jádra, jsou pohodlné na noseni, jsou tenké a téměř neviditelné. Doporučuji k vyzkoušení a určitě si je zamilujete.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25