Recenze Kimberly - Clark

• Obal
  • Příjemný materiál

Vložky Kotex jsou velice příjemné, mají moc příjemný povrch! Jsou jemné a bezvadně absorbční, líbí se mi obal vložek. Jsem ráda, že jsem je vyzkoušela a učitě si je koupím! Jsou k dostání v mé oblíbené drogerii Oceňuji i ekologický obal!! Můžu jen doporučit!

• Obal
  • Absorce

VLOZKY kotex normal působí při nošení velmi příjemně a komfortne. Pri nošení necítím.pocit, že mám vložku.Skvela absorce. OBAL.vlozek na první pohled působí velmi elegantně aa jednoduše množství kusů v jednou baleni je přijatelné a vřele doporučuji koupit až teď vim, že to bude můj oblíbený výrobek.

• jsou super
  • nemám žádné výhrady

Tuto značku vložek jsem nikdy nevyzkoušela až teď při testování, velice mě překvapili. Za mě mohu jen doporučit. Jsou příjemné, povrch je krásné hebký a příjemný, hlavně neprosáknou, jsou tenké . U mě testování dopadlo na na jedničku a mohu všem doporučit. Od teď začínám kupovat tuto značku vložek

• design
  • hebky povrch
  • save jadro
  • asi nic

Vlozky Kotex Ultra jsou ok, byla jsem s nima moc spokojena, budu kupovat i nadale, cena je primerena. Maji jemny porvch a dobre saji, dobre tez zustavaji na urcenem miste. Obal je vkusny, obal, co zbyde po odlepeni je snad mozne recyklovat. Jsem spokojena, diky za moznost testovani.

• Zadne

Maximalni spokojenost.Male a prakticke.Pohodlne a diskretni.Pouziti bez obav z proteceni. Mohu doporucit kazde zene. Urcite u nich zustanu a budu kazdemu doporucovat. Jsem moc rada, ze jsem je mohla otestovat, a ze jsem se s timto produktem seznamila.

• Savost

Vložky Kotex mě zaujaly už jen svým balením které je zajímavé barevné a přitom nevtirave,vložky jsou tenké proton velmi jemsavostné a zvládnou běžný den, drží na svém místě a nic nepřekáží savost je skvělá, bohužel jsou vložky trošku dražší a v klasickém obchodě hypermarketu jsem je neviděla

• Příjemné
  • Vzdušné
  • Bezpečné
  • Za mě nemají chybu

Dámské vložky značky Kotex jsou příjemné na dotek, vzdušné a při nošení je není skoro vůbec cítit. Při testování ani jednou neprotekli. Cítím se s nimi bezpečně. Byla jsem s nimi velmi spokojená a myslím, že je do budoucna budu používat dále. Značku Kotex mám ráda.

• oceňuji materiál
  • velikost přesně akorát
  • nenašla jsem

Vložky Kotex jsou vyrobené z velmi příjemného materiálu, což oceňuji nejvíce. Jsem velmi citlivá a hodně materiálů mne dráždí. Tyto vložky jsou jemné a mohu je tedy doporučit i ženám stejně citlivým jako já. Jsou také spolehlivé a dobře sají a necítíte pocit vlhkosti. Budu je používat i nadále a jsem ráda, že jsem si je mohla vyzkoušet.

• spolehlivost
  • příjemný materiál
  • příjemná velikost
  • dobrá savost
  • nic mne nenapadá

Vložky Kotex mohu určitě doporučit. Používám různé druhy, takže mohu srovnávat a tyto si určitě budu dál kupovat. Jednak jsou spolehlivé, příjemně sedí a také materiál je velmi příjemný.
A také dobře sají a jsou spolehlivé i v noci.
Vřele je doporučuji.

• tvar
  • materiál
  • nenašla jsem nic negativního

Vložky Kotex mne příjemně překvapily a jsem z nich nadšená. Mají skvělý tvar a výborně mi sedí. Jsou vyrobené z příjemného materiálu, který mne nijak nedráždí, narozdíl od jiných značek, u který jsem si někdy připadala jako by byly z igelitu.
Vložky Kotex skvěle sají a jsou spolehlivé i v noci.
Rozhodně je doporučuji.

• jemnost
  • baleni

KOTEX ultra je vynikajici pro dny, kdy se vetsina zen neciti ve sve kuzi. Diky nim se citim sveze, sebejiste a zensky. Ultra tenke hygienicke vlozky s kridelky jsou primarne urceny pro stredni menstruaci. Save jadro z absorpcniho materialu efektivne zachyti a drzi tekutinu uvnitr. Vlozka je na dotek sametove hebka, jemna k pokozce a diky svemu tvaru poskytuje maximalni pohodli. Umoznuje tak zenam citit se cely den svezi a v bezpeci.

• pohodlí

Mezi přednosti bezesporu patří rychle absorbující jádro, které pojme tekutinu ve vteřině a chrání před protečením. Hygienické vložky jsou na dotek sametově hebké, jemné k pokožce a díky svému tvaru poskytují během periody neuvěřitelné pohodlí. Přijatelné rozměry.

• jemny povrch
  • save jadro

Mekky povrch, save jadro, drzi na miste, co vic si prat ? Maxximalni ochrana a bezva komfort, pekne baleni. Cena primerena. KOTEX Ultra je znama znacka, hlavne mezi tampony, je dobre vedet, ze vyrabi i vlozky, at muzeme mit sladene baleni v koupelne.

• Savost
  • Příjemné

Dříve jsem vložky nepoužívala, ldyž jsem je zkoušela přišly mi nepohodlné, ale tyto vložky kotex jsou mnohem příjemnější a člověk je skoro necítí. Nedokážu si tedy představit používat je celou menstruaci, ale na začátku a na konci je to super. Jinak v kombinaci s kalíškem

• Tenké a pohodlné
  • Mohli by být kratší

Super velké balení v případě duo packu, jsem s nimi moc spokojená, jen by mohly být kratší, přijdou mi zbytečné velké. Jsou pohodlné, tenké, dobře sají. Jednotlivě balené v novém obalu. Určitě ráda doporučím kamarádkám. Vložky této značky kupuji ráda

• Vhled baleni
  • Material vložky

Vložky kotex mají na první pohled pěkně balení,jak vizuálně tak objemově.Jednotlive vložky se dobre rozbalují.Nevyhovuje mi ale materiál vložek, ráda mám hladké povrchy,u těchto vložek mi přijde material takový syntetický,pro mne nepříjemný na kůži. když má člověk vložku delší dobu,začne se osupovat a kraje u sebe tolik nedrží

• Design
  • Způsob lepení

Vložky Kotex Normal mě zaujaly svým obalem. o něco horší už to bylo s praktickým používáním. Docela špatně se mi sundávali z obalu Docela špatně se mi sundávali z obalu. A lepily se na kalhotky i tam kde jsem nechtěla. Po zkušenostech, které mám bych se bála protečení. Hlavně druhý a třetí den menstruace.

• Drží, neodlepuji se
  • Nic záporného jsem nenašla

Ss vložkami kotex jsem byla spokojená. Křidélka drželi a nijak se neodlepovali jak se mi občas stává u jiných vložek. Takže nikde neprotekli. Obstáli i přes noc nebo v práci, kde se nazastavim. Byli prijemnena dotek. Určitě si je příště koupím a vyzkouším i noční.

• Obal, který působí ekologičtěji
  • Horší savost

Celkově jsem byla spíše zklamaná. Ocenila jsem balení, které se tváří jako více papírové a méně plastové. Na druhou stranu hned první noc "protekly" a to se nejednalo ani o příliš silnou menstruaci. Tekutina zůstává spíše na povrchu, rychle jsme měla pocit, že je třeba vložku vyměnit. Standardně používám Allways a prozatím u nich také zůstanu.

Přidáno: 27. června 2019

• vzhled
  • vnější obal

Už dlouho jsem používala tampony od značky Kotex a tak jsem byla velice ráda, že jsem mohla vyzkoušet i vložky. Vložky jsou příjemné, dobře sají, nijak nedráždili, byli dobře tvarovatelné. Jediné co mi nevyhovovalo byl vnější obal (netkaná textílie) , který když jsem neotvírala až u povoskovaného papíru trhal se.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25