Recenze Kimberly - Clark

Přidáno: 5. července 2019

• hebkosť
  • pocit prirodzenosti
  • nič

Vložky kotex normal sú veľmi príjemné na dotyk, žiadna umelina. Preto sa mi zdajú aj ekologické. Sú hebké, jemné a veľmi pohodlné. Pri ich používaní si človek ani neuvedomuje, že ich má. Dobre držia. Tekutinu absorbujú dostatočne, človek sa cíti príjemne. Určite odporúčam vyskúšať!

Přidáno: 4. července 2019

• Absorbuji, jsou prijemne

Vlozky Kotex jsem mela moznos vyzkaouset a byla jsem velmi mile prekvapenaprekvapena
Jsou velmi dobre save, navozuji pocit sucha, velmi dobreabsorbujo tekutinu. jsou pohodlné a komfortní, dobre sedi a prijdou mi bezpečné. Mam v planu vyzkouset i verziverzi na noc

Přidáno: 3. července 2019

• tvar
  • spolehlivost
  • nic mě nenapadá

Značku Kotex jsem doposud znala pouze ze osobní zkušenosti používání tamponů, proto jsem byla ráda, že mohu otestovat i jejich nový výrobek. S vložkami jsem spokojena, jsou pohodlné, nejsou nijak silné a dobře absorbují tekutinu. Mají příjemný tvar a poskytují dostatečné pohodlí a bezpečnost.

• Materiál
  • Hebkost
  • Není nic

Bylo příjemné testovat jinou značku vložek než jsem zvyklá. S vlozkama jsem byla spokojená. Velikost balení bylo ideální a stačilo. Velikost vložek je akorát a jsou hebke a pohodlné. Ani jednou se mi nestalo, ze by protekly. Byly komfortní i na noc. Doporučuji a jistě koupím zas.

• cem

Dámské vložky značky Kotex mě velmi potesili, moc se mi libil už jejich obal, který je takový svěží, jarní a moooc hezký barevny, povrch vlozek byl hezky prijemný na omak takže je vhodný i pro velmi citlivou pokožku, já s nimi byla velmi spokojená, a take se mi libi jejich prodejni cena

• přiměřená velikost

S vložkami jsem spokojena. Již v minulosti jsem používala značku Kotex a po této zkušenosti se k této značce, a zejména tomuto typu vrátím. Mají dobrou savost, vydrží spolehlivě i přes noc. Ostatním je můžu jen doporučit. I ty méně oblíbené dny v měsíci si můžeme trochu vylepšit a to díky těmhle vložkám.

• materiál
  • velikost

Dobrý den, jelikož žádné vložky nepoužívám (pouze tampony), jsem moc ráda, že jsem mohla vložky kotex normal vyzkoušet. Ale byla jsem zklamaná - co se týká velikosti a také lepících pásků (hlavně křidélek, které se mi po pár minutách začaly odlepovat a nedržely). Naopak potěšená jsem byla příjemným a měkým materiálem.

• Vzhled
  • Křidélka

Ráda jsem testovala tyto vložky Kotex normal. Jsou velmi příjemné na nošení a pocit komfortu po celou dobu. Super je jak savost, tak ze vložka je opravdu tenká. Opravdu se při použitím cítím, jako bych ji ani nemela. Takže pro moje dny, už jedině tyto.

• Neplastový obal vložek
  • Velikost
  • Nic mě nenapadá

Vložky dobře sají, jsou delší a ergonomicky tvarované. Myslím si, že budou dobré i na sportovní aktivity. Co se mi ale nejvíce líbí a v čem vidím největší pokrok, je obal jednotlivých vlozek. Obal není plastový, je zřejmě z nějaké tkaniny, což je určitě ekologičtější.

• pocit svěžesti
  • křidélka
  • elegantní balení

Děkuji za možnost testování. Vložky Kotex jsem si spojovala s tampony, které mi až tolik nevyhovují. Nicméně už zhruba rok používám menstruační kalíšek a vyhovuje mi. Tyto vložky jsem používala jako záchranu nebo i na noc. Citila jsem pocit svěžesti, necitila jsem, že bych vložku měla. Balení vyhovující, upřednostňuji s křidélky, což tyto jsou. Pokud bych se z kalíšku vracela na vložky, tak určitě sáhnu po těchto.

• příjemný povrch
  • nepohodlné

S produktem jsem úplně spokojena nebyla, nesedl mi, ale zde to je mnou, ne kvalitou produktu. Jsem zvyklá používat kalíšek, takže jsem vložku prostě cítila a neměla jsem z ní úplně příjemný pocit. Abych ale Kotexy i pochválila, musím říci, že jako jedny z mála nedráždí mou pokožku a mají příjemný povrch.

• vyhovují mi
  • obal

S Kotexkami jsem celkově spokojená, z hlediska jejich použití je vše tak, jak má být. Co bych ale vylepšila je jejich obal. Jednak by byla super papírová krabička, protože je člověk vytahuje po kusech a tento plastový obal je nepraktický a také bych obal udělala nepřehlédnutelnější, protože takto v obchodě vedle velkých známých značek nezaujme na první pohled, což je škoda...

Zakoupeno v Testuj.to

• skutečnost odpovídá tomu, co udává obal
  • silné, neforemné

Vložky byly celkem fajn, ale vyzkoušela jsem i lepší produkty. Na mě jsou poměrně silné a neforemné, narozdíl od ultratenké novinky od jiné značky, na kterou jsem zvyklá. Ostatní kritéria ale splnila a co se týká savosti a toho, co pojmou, řekla bych, že to odpovídá deklaraci na obalu. Takže za mě je prostě zkuste a uvidíte, tohle je individuální a záleží na doposud užívaných produktech.

• ochrana před protečením

Tak musím říci, že Kotex jsem testovala opravdu poctivě a že mě nenechaly ve štychu. Ochrana před protečením se mi zdá lepší, než na kterou jsem zvyklá a dokonce i savost je o poznání jiná. Seděly docela dobře a nebyly ani tak silné, jak jsem původně čekala.

• jsem s nimi spokojena

Musím říci, že jsem vložky používala již před testováním, takže mě jejich kvalita ani nepřekvapila. Jsem s nimi celkově moc spokojená, možná je škoda, že nejsou tak známé a rozšířené, protože mé tělo je snáší mnohem lépe než ty konkurenční. Doporučuji.

• Neprizpusobily se

Na tohle testovani jsem se tesila, ale bohuzel me tyto vlozky od Kotexu trochu zklamaly. Neprizpusobi se memu telu tak dobre, jako ty od konkurencni znacky a jsou o neco silnejsi takze clovek o lozce celou dobu vi a znervoznuje ho to. Savost je ale v ramci moznosti ok, cena spise nizsi. Za me takovy prumer.

• Nezapachaji
  • Rrychlost nasakovosti

Vložky kotex jsou v pěkné a praktickém balení. Jsou měkké a pohodlné. První den mé periody nestihaly příliš rychle vsakovat tekutinu a tehdy jsem se necítila bezpečně a dobře. Velikost a délka je vyhovující. Nezapachaly a mají jednoduché a příjemné rozbalování.

• Doporucuji

Musím říci, že mě nové vložky od Kotexu velmi mile pekvapily tedy předčily má očekávání .Na těle byly příjemné, nedrazdily pokožku a celkově jsem s nimi spokojená. Cena je vůči kvalitě také si myslím úměrná. Rozhodne stoji za koupi nebo alespon vyzkouseni

• Design
  • Povrch
  • Balení
  • Na nic jsem nepřišla

Novinku od kotex beru jako rozsireni sortimentu trhu menstruacnich vlozek. Za me maji dobre absorbujici jadro, ktere rychle pojme tekutinu a drzi ji uvnitr. Jsou opravdu sametove hebke k pokozce a poskytuji dostatecne pohodli a pocit suchosti. Kotex design se mi vzdy libil, takze za me velka jednicka !

• příjemné na dotek
  • savost

Vložky Kotex jsou velmi příjemné, dobře držely. Byla jsem spokojena se savostí. Vůbec jsem necítila, že je mám. Během svých dnů jsem se cítila moc dobře. Určitě budu i nadále využívat hygienické potřeby od této značky. Vřele Vám je mohu doporučit, podobně jako jsem je doporučila svým kamarádkám.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25