Recenze Kimberly - Clark

• materiál
  • absorbce
  • pohodlný pocit
  • žádná vůně

Nedávno jsem poprvé vyzkoušela vložky Kottex a musím přiznat, že jsem s nimi opravdu spokojena. Jsou velmi příjemné na dotek už jen kvůli přírodním prvkům (jež jsou nahrazené těmi chemickými). Také je mi příjemný pocit sucha, což považuji za vyšší standard. A i když samostatně nevydávají žádnou vůni, tak snadno cizí pachy absorbuje.

• pohodlné
  • nic :)

Vložky kotex normal jsou hodně pohodlné, měkké a také příjemné. Skvěle mi padnou a tím pádem se cítím bezpečně a tak si můžu užít den naplno :) . vložky se mi osvědčily a proto je budu dále kupovat a určitě je doporučím všem mým kamarádkám. :) jsou super :)

Zakoupeno v Testuj.to

• neviditelnost vložky při nošení
  • neni nic

Vložky jsou naprosto neviditelné a příjemně se nosí. Na dotek jsou také příjemná a savost je opravdu dobrá. Velmi dobře se přizpůsobí, jsou velmi spolehlivé, nepropustí a hlavně křidélka drží na svém místě. Jejich absorbování i tloušťka přesně vyhovují mým požadavkům. Balení je vhodné i na cesty a menší balíček do kabelky. Samotné zabalené vložky vypadají elegantně

• jsou tenké
  • moderní balení
  • neni nic

Za mě spokojenost. Děkuji za možnost testování tohoto produktu .
Vložky jsou příjemné na nošení a svůj účel plně splňují. Vyhovují mi, že jsou tenké, skoro je ani nepostřehnete a přesto ochrání. Mají pěkné a skladné balení, hezký moderní nijak nápadně barevný obal a samotná vložka je opravdu hebká. Je tenká, přesto dobře ochrání . Vyhovují mi jak v noci, tak přes den. Dobře drží na místě. Jsem spokojená a můžu doporučit!

• komfort
  • příjemnost
  • nedráždivost
  • neni nic

Dopřejí ženě opravdu komfort. Člověk o nich ani neví, diskrétní velikost, příjemné, určitě bych je všem doporučila, Jsou jemné a dobře savé. Hladký, jemný, nedráždivý povrch a dokonalé absorpční vlastnosti, to jsou hlavní klady tohoto výrobku. Decentně zabalené, vždy jsem s nimi měla jistotou, že nedojde k žádnému nežádoucímu prosáknutí . Doporučuji.

• tenké
  • příjemné
  • neni nic

Vložky jsou tenké, takže nejsou vidět ani nijak nepřekáží. přizpůsobí se tak akorát ,cítím se v nich příjemně jelikož nejsou nápadné. Také se mi líbí, jak jsou balené, mohu je bez problémů dát do kabelky a nejsou vidět. Nenašla jsem žádná negativa a určitě doporučuji.

• tenkost
  • hebkost
  • komfortnost
  • neni nic

Já jsem byla velice spokojena. Jsou hezky tenké a nijak neškrábavé na dotek. Jejich povrch je hebký a cítíte se jak v bavlnce. Jednoduše se rozbalují a bez problémově připevní, nikde netlačí ani se neposunují. A pevně drží na spodním prádle. Výborně absorbují tekutiny a pohlcují pachy a neprotékají. Jsou naprosto komfortní. Doporučuji je ženám k vyzkoušení.

• perfektní tvar
  • savost
  • tenkost
  • jednotlivá balení
  • vzdušnost

Oceňuji, že mají perfektně střižený tvar, takže se i příjemně nosí, bez nepříjemného pocitu. Tedy velmi diskrétní, při nošení nekloužou, dobře drží na místě, takže jsem klidnější. Tím že jsou slabé a poměrně malé nejsou vidět ani v upnutých kalhotách. Takže za mě velká jednička, jsem spokojená, je to skvělý výrobek! Vždy svoji funkci splnili. Obal i celkové balení je velmi hezké, už na první pohled nenápadné a přitom líbivé. Velmi oceňuji, že jsou hezky balené i jednotlivě.

• spolehlivost
  • lehkost
  • nenápadnost

Vložky jsou příjemně hebké, tenké, dobře sají a neprotékají. Pohodlně se nosí a skvěle drží. Lze se na ně naprosto spolehnout. Všem ráda doporučuji, protože samotná vložka je tenká a nenápadná a hlavně prodyšná a velmi pohodlná. Cítím se v nich sebejistá. Zjistila jsem, že jsou vhodné také i večer a především spolehlivé i při cestovaní . Doporučuji.

• diskrétní vložka
  • savost
  • příjemný materiál
  • drží

Vložka je diskrétní a je velmi příjemná při nošení, ani se nepozná, že vložku máte.. Velmi mi vyhovuje jejich tenkost a jemnost, velká výhoda je to, že opravdu drží na místě a neodlepují se. Designově jsou v jemném a nenápadném balení, díky jednotlivému zabalení mám vložku v obalu i v kabelce. Především design je velmi povedený a barevně vydařený , přitom jednoduchý.

• praktické balení
  • neni nic

Tyto vložky jsou perfektní, skutečně vstřebávají dobře, dodávají pocit sucha, zvládnou i noc nebo extrémní podmínky, dlouhou procházku, horko. Zaujalo mne jak jsou lehké, absorpční. Já jsem s nimi velice spokojena. A vážně nejsou ani trochu nápadné a viditelné. Navíc mají pěkné balení. Dobře drží, nešustí, přizpůsobí se. Vložka je téměř neviditelná. Balení po jednotlivých kusech v praktickém obalu je skvělé do kabelky.

• dobře drží
  • dobře sají
  • neni nic

Vložky jsou velmi pohodlné na každodenní nošení, jsou takové tenké , přizpůsobivé, ani o nich nevím, nijak nepřekáží a nešustí a přitom velmi dobře sají. Oproti jiným vložkám drží tvar a neposouvají se na prádle. Jsou opravdu super. Materiál je jemný a lehoučký. Ve srovnání s ostatními slipovými vložkami jsou tyto mnohem pohodlnější. Cítila jsem se s nimi dobře. Mohu jen doporučit.

• jemný povrch
  • dobrá absorpce
  • pohodlnost při nošení

Jejich povrch je hladký jako peříčko a nedráždí pokožku. Oceňuji dobrou absorpci. Jsou pohodlné, skvěle padnou a cítím se s nimi jistě, protože jsou téměř neviditelné, dobře se přizpůsobí . Vrchní bavlněná vrstva je nedráždivá pro pokožku a plní svojí funkci na jedničku. Vložky naprosto předčily má očekávání. Rozhodně doporučuji vyzkoušet, stojí to za to

• Příjemný pocit při nošení
  • Velmi savé
  • Obalový materiál je nevzhledný

Produkt mně velmi překvapil svojí hebkostí. Pocit jako kdybych jí neměla. Materiál je příjemný k pokožce, velmi hebký a prodyšný. Velmi vysoká absorce, dalo se nosit delší dobu než jiné značky, neprotékala a dobře držela na jakémkoliv materiálu spodního prádla.

• design

Jsem velmi ráda, že jsem mohla otestovat. Vložky jsou již na první dojem velmi sympatické a mají poutavý obal. Na nošení jsou velmi příjemné, krásně tenké, vydrží i celou noc, takže se člověk s nimi nemusí bát žádné nehody. Za mě rozhodně dopuručuji, budu používat i nadále.

• ano

Vložky Kotex ultra duo pack - jsem vyzkoušela s dcerou .Jsou velmi příjemné na tělo ,výhodou je že jsou delší o 8,5 cm ,než jiné vložky . Tak nemáte strach v noci že se protečou a můžete spát v klidu a suchu celou noc .Což je výhodné i přez den ,že se cítíte stále v suchu protože vstřebávají tekutinu lépe. Jsme nad míru spokojené a jsem ráda že jste mě vybrali a mohla je posoudit i dcera .

HUGGIES Pants Jumbo 5 12-17 kg 34 ks

HUGGIES Pants Jumbo 5 12-17 kg 34 ks

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Snadne prebaleni

• materiál
  • tenké

Příjemné na nošení, jelikož jsou velmi tenké, velmi dobrý a příjemný materiál, přitom velmi dobře absorbují, vyhovující velikost a provedení s křidýlky, dobře drží, určitě můžu doporučit. Příjemné na nošení, jelikož jsou velmi tenké, velmi dobrý a příjemný materiál, přitom velmi dobře absorbují, vyhovující velikost a provedení s křidýlky, dobře drží, určitě můžu doporučit

• jemné
  • prodyšné
  • spolehlivé
  • dobře absorbují
  • pohodlné
  • ...

Dámské vložky značky Kotex jsou tenké, velmi příjemné na dotek a jemné, prodyšné, dobře drží na místě, dobře absorbují, tak akorát velké, pohodlné a spolehlivé během spaní, cenově slušné. Dámské vložky Kotex mohu doporučit a určitě je budu používat...

Přidáno: 26. června 2019

• Pohodlné a měkké

Vložky Kotex normal jsou příjemné a pohodlné. neomezují pohyb a nemáte starosti s tím že by tekutina protekla. Všechno je v pořádku Určitě si je koupím znovu jsou daleko lepší než ostatní vložky. Můžu všem jenom doporučit .takébalení je vyhovující:-):-)

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25